elektronik-etiket-öne-çıkan

ÜÇGE, which has innovative cloud-based software and adds a new one to sectoral technologies, continues to produce solutions with its new IoT electronic label system.

Market, mağaza ve tüm satış noktalarında hızlı ve doğru bir şekilde fiyat değişikliklerini yapabilmek, raf fiyatı ile kasa fiyatı arasında ortaya çıkabilecek farklılığı ortadan kaldırmak, proseslerin operasyonel hızını arttırmak, süreçlerde daha verimli bir deneyim yaratmak, gereksiz kağıt kullanımının neden olduğu çevresel sorunları azaltmak ve çalışanlara maksimum mesai verimliliği sağlamak amacıyla yola çıktık.
ESL sistemini tercih eden markalar çoklu kanal stratejilerini zaman – memnuniyet – kazanç kaybı olmadan gerçekleştirebilir. Çalışanlara daha hızlı ve interaktif bir çalışma ortamı sağlarken, müşterilere etiket üzerinde her daim en güncel ve detaylı bilgiler paylaşılabilir.

Why Should You Use an Electronic Shelf Label System?

Etikette En Doğru Bilgi

Current product and price information

The detailed information of the products can be adapted to the business model of the future, which improves the shopping experience by providing consumers with QR or NFC.

EN HIZLI DİNAMİK

Turnover Increase with Rapid Price Change

ÜÇGE ESL Electronic Labelling System automatically reacts to changes in product information. Label information is updated within seconds.

Sınırsız & Doğru Şablon

In compliance with Label Regulations

Label designs in accordance with the official newspaper label regulation with flexible template creation module
olarak tasarlanır.

Şık ve Dijital Görünüm

User Friendly Application

Electronic label, with its stylish design and user-friendly interface, emphasises product and brand identity by using flexible templates in accordance with the official newspaper label regulation.

yüzde yüz

250 labels per minute

Thanks to centrally managed electronic labels, employee and company time is saved in product price changes. 10.000 labels can be updated simultaneously within 30 minutes.

çevre dostu

Zero Waste & Maximum Savings

The cost of all kinds of paper raw materials used in old labels is reduced to zero, eliminating the waste of time and money that occurs with every price change.

Additional Information

Catalogue

ÜÇGE Elektronik Etiket Sistemi Katalogu

Usage Areas

ÜÇGE Elektronik Etiket Sistemi Nerede Kullanılır