elektronik-etiket-öne-çıkan

Yenilikçi bulut tabanlı yazılımlara sahip, sektörel teknolojilere bir yenisini daha ekleyen ÜÇGE, yeni IoT elektronik etiket sistemi ile çözümler üretmeye devam ediyor.

Market, mağaza ve tüm satış noktalarında hızlı ve doğru bir şekilde fiyat değişikliklerini yapabilmek, raf fiyatı ile kasa fiyatı arasında ortaya çıkabilecek farklılığı ortadan kaldırmak, proseslerin operasyonel hızını arttırmak, süreçlerde daha verimli bir deneyim yaratmak, gereksiz kağıt kullanımının neden olduğu çevresel sorunları azaltmak ve çalışanlara maksimum mesai verimliliği sağlamak amacıyla yola çıktık.
ESL sistemini tercih eden markalar çoklu kanal stratejilerini zaman – memnuniyet – kazanç kaybı olmadan gerçekleştirebilir. Çalışanlara daha hızlı ve interaktif bir çalışma ortamı sağlarken, müşterilere etiket üzerinde her daim en güncel ve detaylı bilgiler paylaşılabilir.

Neden Elektronik Etiket Sistemi Kullanmalısınız?

Etikette En Doğru Bilgi

Güncel ürün ve fiyat bilgisi

Ürünlerin detay bilgileri,  QR veya NFC  ile tüketicilere sunularak alışveriş deneyimini geliştiren, geleceğin iş modeline adapte olabilir.

EN HIZLI DİNAMİK

Hızlı Fiyat Değişimiyle Ciro Artışı

ÜÇGE ESL Elektronik Etiket Sistemi, ürünlerde yapılan bilgi değişimlerine otomatik tepki verir. Saniyeler içerisinde etiket bilgileri güncellenir.

Sınırsız & Doğru Şablon

Etiket Yönetmeliğine Uygun

Etiket tasarımları esnek şablon oluşturma modülü ile resmi gazete etiket yönetmeliğine uygun
olarak tasarlanır.

Şık ve Dijital Görünüm

Kullanıcı Dostu Uygulama

Elektronik etiket, şık tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü ile resmi gazete etiket yönetmeliğine uygun esnek şablonlar kullanarak ürün ve marka kimliğini vurgular.

yüzde yüz

Dakikada 250 Etiket​

Merkezi yönetilen elektronik etiketler sayesinde ürün fiyat değişimlerinde çalışan ve firma zamanından tasarruf edilir. 10.000 adet etiket eş zamanlı olarak 30 dakika içinde güncellenebilir.

çevre dostu

Sıfır Atık & Maksimum Tasarruf

Eski etiketlerde kullanılan envaiçeşit kâğıt ham maddesi masrafı sıfıra indirilerek, her fiyat değişikliğinde ortaya çıkan zaman ve para kaybı ortadan kalkar.

Ek Bilgiler

Katalog

ÜÇGE Elektronik Etiket Sistemi Katalogu

Kullanım Alanları

ÜÇGE Elektronik Etiket Sistemi Nerede Kullanılır