ODIS SLIDER SANAYI
Kullanışlı yapı, maksimum performans!
Ulaştırma ve depolama sorunlarından kaynaklı problemlerin önüne geçebilmek, sistematik ve düzenli bir teslimat süreci yaratmak amacıyla Otomatik Dikey İstifleme Sistemi’ni hayata geçirdik.
Otomatik Dikey İstifleme Sistemi
Fabrika ve işyerlerinde sanayi tipi malzemelerin tedarik aşaması uzun ve detaylı bir süreçtir. İhtiyaç anında malzemeye en kısa sürede ulaşabilmek için geliştirilen ODİS, personelin çalışma gücünde tasarruf sağlar ve malzeme tedarik sürecini en aza indirir.
Otomatik Dikey İstifleme Sistemi, fonksiyonel iç tasarımı ile ihtiyacınız olan ürüne en kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Depolama ve tedarik sorunlarını ortadan kaldırarak minimum alanda maksimum verimliliği vadeder.
ODİS’ e entegre çoğu MES/ERP sistemler ile hızlı entegrasyonu kurulabilen ODİS akıllı yazılım teknolojisi ile;
Raflardaki ürünlerin ağırlıklarının ölçülmesinden Son tüketim tarihine bağlı olarak ne kadar süre rafta kaldıklarının takibi Stok adetlerinin hem fiziksel hem dijital olarak kıyaslanması özelliklerine sahiptir.
ODİS Sanayi, aşağıdaki sektörlerde kullanılmaktadır:
Üretim Otomotiv Havacılık Savunma Enerji Sağlık ODİS Sanayi, işletmelere aşağıdaki faydaları sağlamaktadır:
Maliyet tasarrufu Çalışma verimliliği artışı Hata payının azaltılması Daha iyi müşteri memnuniyeti ODİS Sanayi, işletmelerin rekabet gücünü artırmaya yardımcı olan yenilikçi bir çözümdür.

Ek Bilgiler