Alışverişin keyfine varın!

Alışverişin keyfine varın!

Aile Alışveriş Mobil Uygulaması

Aile Alışveriş Mobil Uygulaması

Bütün Aile Üyeleri Tek Bir Uygulamada!

Aile Alışveriş Mobil Uygulaması tüketicilere çözüm sunan bir alışveriş deneyimidir.
Uygulama farklı e-ticaret platformları ile entegre çalışabilir.

Alışveriş Keyfi
ve
Ev Ekonomisi

ÜÇGE’nin yenilikçi yapısı ile sunduğu aile alışveriş listesi mobil uygulaması, mağaza alışveriş deneyiminizi organize ederken mağazacılık ve ev ekonomisi tasarruf kurallarına bakış açınızı değiştirebilir. 


Alışveriş deneyimini daha rahat ve keyifli hale getirirken zaman ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

ÜÇGE’nin Podino uygulamasıyla, çoklu alışveriş listeleri mobil uygulamasının daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşamanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfedeceksiniz.

NELER SUNUYORUZ?

Mobil uygulama üzerinden organize bir alışveriş listesi oluşturmanıza yardımcı olur, ne satın alacağınızı ve ne kadar satın alacağınızı bilmenizi ve bu bilgileri uygulama içerisinde aile fertleri veya arkadaşlarınıza iletmenizi kolaylaştırır. Uygulama ile, alışveriş listenize ürün ekleyebilir ve bu listeleri platforma entegre mağazalarda bulundukları departmanda veya koridorlara göre kategorize edebilir – alışveriş deneyimini hızlandırabilirsiniz.. Bu şekilde, ihtiyacınız olan her şeyi bulmaya çalışırken mağazada uzun süreler dolaşmak zorunda kalmayacaksınız.

 

Ailenizin her ferdinin alışverişten beklentisi ve istekleri farklı olabileceği için alışverişi herkesin mutlu olduğu bir şekilde tamamlamak zor olabilir, özellikle farklı programlarınız ve tercihleriniz varsa.
Podino mobil uygulaması, tüm aile üyelerinin alışveriş listesine öğe eklemesini kolaylaştırır, böylece herkes aynı ekran üzerinden istedikleri listeye eklemeler ypaabilir. Tanımlanmış aile üyelerinin yapacağı işlemler üzerinden herkesin alışveriş listesine katkıda bulunmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Bir aile alışveriş listesi mobil uygulamasıyla, Alışverişe gitme zamanı geldiğinde sizi bilgilendirmek için hatırlatıcılar ayarlayabilirsiniz. 

 

Alışveriş listenizdeki bir öğe azaldığında sizi uyaracak hatırlatıcılar da ayarlayabilir, SKT si yaklaşan ürünler üzerinden bilgilendirilebilirsiniz. 

 

Ailenizdeki alışveriş danışmanınız Podino ile tanışmadan bir sonraki alışverişinize çıkmayın.

 

Aile alışveriş uygulaması; harcamalarınızı ve aldığınız ürünlerin SKT lerinin giriş yapılması sonrası tarihleri takip ederek tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Alışveriş listeleriniz için bir bütçe belirleyebilirsiniz, ve uygulama size alışveriş listenizdeki öğelerin toplam maliyetini göstererek bütçeniz dahilinde kalmanıza yardımcı olacaktır.
Platforma entegre mağazalardaki en iyi fırsatlara ulaşmak, satın aldığınız gıdaları en etkili şekilde gıda israfı olmadan tüketmek ve alışveriş faturanızdan tasarruf etmek için doğru bir mobil uygulamadır.
Gıda israfı birçok ev hanesi için önemli bir sorundur, ancak Podino alışveriş danışmanınız evinizde halihazırda sahip olduğunuz ürünleri takip ederek gıda israfını azaltmanıza yardımcı olabilir. Alışveriş listenize yalnızca ihtiyaç duyduğunuzda ürün ekleyebilirsiniz, ve uygulama size süresi dolmak üzere olan veya yakında kullanılması gereken öğeleri hatırlatacaktır. Bu şekilde, ihtiyacınız olandan daha fazlasını satın almaktan kaçınabilir ve boşa giden yiyecek miktarını azaltabilirsiniz.

Mobil uygulamaya her yerden erişilebilir, istediğiniz zaman, hareket halindeyken bile alışveriş listenizi takip etmenizi kolaylaştırır. İster evde ister işte veya mağaza içerisinde iken, alışveriş listenize ürün ekleyebilir veya önceden satın aldığınız ürünleri kontrol edebilirsiniz. Bu kolaylık sayesinde, aileniz için alışverişi daha iyi yönetilebilir ve keyifli hale getirebilirsiniz.
Yazılım geliştirilirken alışveriş listeleri oluşturma konusunda eğlenceli olması da düşünülerek tasarlandı.

Bu çözüm, ürün satın alımlarında daha iyi etkileşim sağlamak ve detaylı ürün yönlendirmeleri sunmak için geliştirildi.