Blu.xone Nedir?

ÜÇGE sistematik şekilde yol aldığı dijital dünya ve gelecekteki konumunu Blu.xone ile daha da güçlendiriyor. ÜÇGE kuruluşundan bu yana şirket felsefesinin temel taşlarından biri de “yenilikçilik” değeridir. Vizyoner yaklaşımı ile kurumun dijital dönüşüm projelerindeki yenilikçi yol haritasına yatay hiyerarşi anlayışı ile liderlik eden ÜÇGE yönetimi; tüm ekibi ile birlikte hayal ediyor, birlikte hayata geçiriyor.

ÜÇGE, bu değer ışığında, Ar-Ge Merkezi’nde geliştirdiği; perakende, lojistik, sanayi ve tüm sektörlere hitap eden, inovasyon ve teknoloji odaklı yeni nesil akıllı ürünlerini, yeni markası Blu.xone’un çatısı altında hayata geçiriyor.
bluxone-nedir
pixel-map-bluxone-webp

Yenilik nerede,

biz oradayız!

Blu.xone, perakendeyi dönüştüren yenilikçi ürünleriyle müşterilere unutulmaz alışveriş deneyimleri yaşatırken işletmelerin verimliliğini artırır. Müşteri memnuniyeti ve marka sadakati üzerinde olumlu etkiler yaratarak perakende sektöründe bir adım öne çıkmanızı sağlar. Blu.xone, geleceğin perakende deneyimini şekillendirmek için teknoloji ve yaratıcılığı bir araya getirir.

Yaratıcı ve Yenilikçi Akıllı Çözümlerimiz

Akıllı Çözüm Sunan

Ürünlerimiz

ÜÇGE, 48 yıllık tecrübesiyle kurduğu değerler ışığında, Ar-Ge Merkezi’nde geliştirdiği; perakende, lojistik, sanayi ve tüm sektörlere hitap eden, inovasyon ve teknoloji odaklı yeni nesil akıllı ürünlerini,  blu.xone ile hayata geçiriyor.

Blog

Yazıları